anyukák figyelem! - részmunkaidős fejvadászt keresünk! in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
92804

- már ovis/bölcsis a szemed fénye, és vágysz egy kicsit más jellegű intellektuális kihívásra is?
- régi munkahelyedre nem tudsz vagy nem szeretnél visszatérni?
- egy olyan családbarát cégnél szeretnél dolgozni, ahol rendszeresen tudsz akár otthonról is dolgozni?
- rendelkezel legalább 3 év szakmai tapasztalattal?
- legalább 6 órát tudsz vállalni naponta?
- Ha ez mind igaz rád, lehet, hogy pont téged keresünk!

Mi lesz a feladatod?
- A Randstadnál a toborzás kiválasztás teljes folyamata a te kezedben lesz, tehát a hirdetésfeladástól kezdve a telefonos előszűrésen keresztül az interjúztatáson át az elhelyezésig te leszel az, aki végigkíséred a folyamatot
- Rád bízzuk a kreatív keresési stratégia kidolgozását, de természetesen ehhez minden tréninget segítséget megadunk neked!
- Saját ügyfeleid lesznek, akikért te felelsz, és akikkel te tartod a kapcsolatot
- Új ügyfelek felkutatása is a te feladatod lesz, értékesítési vénádat itt is tudod hasznosítani

Elvárások / Requirements

Te vagy az emberünk, ha
- Legalább 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel az alábbi szakterületek valamelyikén: pénzügy, jog, értékesítés, marketing, szolgáltató központok (SSC), IT, HR, gyógyszeripar, logisztika, mérnöki vagy banki szakterületek
- Aktív az angol nyelvtudásod, esetleg másik európai nyelven is beszélsz
- Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
- Dinamikus, pörgős személyiség vagy, nálunk fontos, hogy lelkesen és akadályokat nem ismerve vesd bele magad a munkába
- Meg tudsz győzni minket arról, hogy te leszel csapatunk új csillaga, aki egy született recruiter!

Amit kínálunk / Offer

Amire nálunk számíthatsz:
- családbarát munkahely - nálunk az ügyvezető a mikulás! :)
- fiatalos és dinamikus munkakörnyezet, könnyen megközelíthető iroda
- kihívásokkal teli munkakör, önálló munkavégzés
- Versenyképes juttatási csomag, privát egészségbiztosítás, kafeteria és bónuszrendszer
- különböző szakterületek - kereséseidben specializálódhatsz korábbi szakmádra, így az ott megszerzett tapasztalatokat kamatoztathatod

Magadra ismertél? A toborzás-kiválasztás szakmával megismerkedni csakis egy nemzetközileg elismert piacvezetőnél érdemes! Jelentkezz most a lenti linken regisztrálva vagy az alma.bencze@randstad.hu e-mailcímre küldött önéletrajzzal.