fejvadász in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
92806

Már ismersz egy szakmát, de másra vágysz? Szeretnél egy dinamikus, komplex és sosem unalmas új munkát, ahol folyamatosan emberekkel lehetsz kapcsolatban, ügyfél és jelölt oldalon egyaránt? Itt az ideje váltani!

Segíts Te kiválasztani a szakterületeden legalkalmasabbakat! Kamatoztasd eddigi tapasztalataidat és szakmai kapcsolatrendszeredet egy egészen új területen.

Ha rendelkezel a legalább 3-4 éves szakmai tapasztalattal az alábbi szakterületek valamelyikén: pénzügy, jog, értékesítés, marketing, szolgáltató központok (SSC), IT, HR, gyógyszeripar, logisztika, mérnöki vagy banki szakterületek, érdemes továbbolvasnod!

Feladataid lesznek:

- Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Beérkező önéletrajzok előszűrése, telefonos és személyes interjúk vezetése
- Jelölt értékelések készítése és továbbítása a partnereink felé
- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
- Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
- Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása

Izgalmasan hangzik? Van is már egy szakmai networköd, ami jó kiindulási alap lehet?

Akkor Téged keresünk!

Elvárások / Requirements

Sikeres kollégáink:

- Felsőfokú végzettséggel rendelkeznek
- Angol nyelvtudásunk erős és aktív
- Rendelkeznek néhány éves, iparág specifikus, esetleg multi környezetben szerzett tapasztalattal
- Bárkivel jól megtalálják a hangot, kommunikációs készségük kiemelkedő
- Dinamikus személyiségek, szívós hosszútávfutók, akiknek a kitűzött célok, az átugrandó akadályok plusz energiát adnak

Amit kínálunk / Offer

Amire számíthatsz nálunk:

- Megtanítjuk neked, mi hogyan űzzük ezt a szakmát. Aztán Tiéd a pálya! Feladataid változatosak lesznek, és nem titok, számítunk rá, hogy felelősségteljesen, önállóan végzed majd a munkád.
- Éppen ezért hiszünk benne, hogy az eredményességed nem az irodában töltött órák száma határozza majd meg. Élj majd a home office és a rugalmas munkaidő lehetőségével!
- Irodánkban klassz, fiatalos környezet vár rád a Millenáris Park irodaházában, prémium helyen!
- Juttatási csomagunk versenyképes, teljesítménymenedzsment rendszerünk és fiatal, elkötelezett vezetői csapatunk folyamatos támogatást nyújt majd az eredményeid javításához.

Magadra ismertél? A recruitmenttel megismerkedni egy nemzetközileg elismert piacvezetőnél érdemes! Jelentkezz most a lenti linken regisztrálva vagy a judit.javorszki@randstad.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal.
Győzz meg minket és oszd meg velünk, miért most jött el a váltás ideje, és miért lehet ez egy jó irányváltás a karrieredben!