hr gyakornok német nyelvtudással in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
95269

GYAKORNOKI LEHETŐSÉG A RANDSTADNÁL

A Randstad Hungary, az ország vezető tanácsadó cége németül beszélő HR gyakornokot keres saját recruitment csapatába részmunkaidőben (min. 20 -30 óra)!
Bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, részese lehetsz egy multinacionális cégnek és elindíthatod a karrieredet!

Feladatok:
- Kiemelkedő autóipai partnerünk támogatása a keresésekben
- Szoros együttműködés tapasztalt tanácsadóinkkal
- Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
- Telefonos előszűrés
- Nyelvi szint ellenőrzés
- Pozíció- és cégprofilok megismerése
- Álláshirdetések szerkesztése
- Interjúszervezés
- Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Legyen nappali hallgatói jogviszonyod, máskülönben nem tudunk alkalmazni
- Folyékony NÉMET nyelvtudás, mellé az angol nyelvtudás előnyt jelent
- Legyél talpraesett, és gyors! Sok feladatod lesz, tudnod kell hatékonyan priorizálni!
- Tudj koncentrálni hosszabb időn keresztül is! Az önéletrajzok szűrése monotonná tud válni, ilyenkor kulcsfontosságú a pontosság és a figyelem!
- Érdekeljen a HR terület!
- Hosszú távban gondolkodunk, tervezz Te is velünk (nem 6 hétre keresünk gyakornokot), min fél év - egy éves időszak.

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- Nálunk rugalmasan oszthatod be az idődet! (Minimum 25 óra munkavégzés/hét)
- Mi versenyképes gyakornoki fizetéssel háláljuk meg a munkádat!
- Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető, jól felszerelt, és stílusos!
- Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
- Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
- Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Kapcsolattartó / Applications

Lékai Tünde
+36 1 300 6650