it helpdesk/support karrierváltó (recruitment) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
172998

IT területen dolgozol, de jelenlegi munkádban már nem találsz kihívást? Más szemszögből is megismernéd az IT területéhez tartozó szakmákat? Jó kommunikációs képességgel rendelkezel és mindig megtalálod a legjobb megoldást? IT és Telco keresésekkel foglalkozó csapatunk lehet téged keres.

Főbb feladataid lennének:
- Jelöltek felkutatása, interjúztatása és értékelése, tehát toborzás-kiválasztás lebonyolítása A-tól Z-ig
- E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel
- Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
- Piackutatás, információszerzés, kapcsolati tőke mozgatása
- Karriertervezés, konzultáció

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- IT/Telco területén szerzett minimum 1 éves tapasztalattal
- Felsőfokú végzettséggel
- Középfokú aktív angol nyelvtudással
- Dinamikus, pozitív, személyiséggel

Amit kínálunk / Offer

Miért a Randstad-ot válaszd?
- Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
- Jó fej, színes egyéniségekkel teli csapat
- Folyamatos és változatos képzési lehetőségeket biztosítunk számodra

Kapcsolattartó / Applications

Szalai Norbert