it specialista in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
133070

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Saját csapatunkba, 2. kerületi irodánkba keresünk csapattagot IT Specialista pozícióba.

Feladataid lesznek:

- Felhasználók napi szintű támogatása (Win 7, 8, 10 platform, MS Office és Google Suit)
- Helpdesk üzemeltetése, támogatása
- Együttműködés külső informatikai partnerekkel, szolgáltatókkal
- Igények, hibák eszkalációja infra team felé
- Az irodai automatizáció menedzselése szoftveres és hardveres szinten (végfelhasználói támogatás, notebookok, nyomtatók és telefonok)
- A közös erőforrások elérhetőségének és folyamatosságának elősegítése (hálózat, eszközök, alkalmazások, stb.)
- XML és Google script fejlesztések irodai automatizáció területén
- Dokumentáció, hozzájárulás a rendszer tesztekhez
- Aktív részvétel az IT-t érintő projektekben
- Folyamatos felhasználói elégedettség biztosítása
- Új igények feltérképezése

Elvárások / Requirements

Amivel rendelkezned kell:

- Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- 1-2 év szakmai tapasztalat
- Informatikai ismeretek: Windows OS, AD
- Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
- Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
- Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
- Network components, Google script, XML, HTML, Android, iOS ismerete

Amit kínálunk / Offer

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert nálunk:

- Értékes és izgalmas szakmai tapasztalatot szerezhetsz
- Biztos háttér vár rád egy nemzetközi vállalatnál
- Központi elhelyezkedésű, stílusos munkakörnyezetben dolgozunk
- Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafeteria, bónusz, privát egészségbiztosítás)

Kapcsolattartó / Applications

Judit Jávorszki