sales/hospitality karrierváltó (recruitment) in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
értékesítés / kereskedelem
job type
permanent
reference number
176190

Sales vagy Hospitality területén dolgozol már egy ideje? Szeretsz az ügyfelekkel, vendégekkel foglalkozni, de az időbeosztáson vagy az utazás mennyiségén változtatnál? Szeretnéd a munkád során szerzett tapasztalatot más területén is kamatoztatni?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont téged keresünk a Randstad dinamikusan bővülő munkaerő-kölcsönzési divíziójába!

Főbb feladataid lennének:
- Ügyfelekkel és a jelöltekkel történő kapcsolattartás (telefonon és személyesen)
- Meglévő kapcsolati háló mozgósítása illetve új kialakítása az adott szakmai területen
- Piackutatás, információszerzés, kapcsolati tőke mozgatása
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Jelöltek felkutatása, interjúztatása és értékelése, tehát toborzás-kiválasztás lebonyolítása A-tól Z-ig fizikai és szellemi pozíciókkal kapcsolatban
- Karriertervezés, konzultáció

Elvárások / Requirements

Fontos, hogy rendelkezz:
- Sales/Hospitality területén szerzett minimum 1 éves tapasztalattal
- Középfokú aktív angol nyelvtudással
- Dinamikus, pozitív, személyiséggel
- B kategóriás jogosítvány előny
- Felsőfokú végzettség előny

Amit kínálunk / Offer

Miért a Randstad-ot válaszd?
- Multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
- Magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- Nagyfokú szabadság, ahol a kreativitás nem csupán megengedett, hanem egyenesen elvárás
- Jó fej, színes egyéniségekkel teli csapat
- Folyamatos és változatos képzési lehetőségeket biztosítunk számodra

Kapcsolattartó / Applications

Szalai Norbert