senior labour relations assistant in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
95737

Rendelkezel már tapasztalattal HR támogató területen? Szeretnél széles körű és hiteles szaktudásra szert tenni?

A Randstad Labour Relations / Payroll csapat munkáját segítve garantáltan lesz lehetőséged a személyes fejlődésre, beleláthatsz különböző szektorok vállalatainak működésébe és megismerkedhetsz ágazat specifikus megoldásokkal.

Főbb feladataid lesznek:

- A Payroll & Labour Relations csapat teljes körű támogatása, ügyfél és kölcsönzött munkavállalói igényeknek megfelelő magas szintű szolgáltatás biztosítása
- be- és kiléptetési folyamatok operatív megvalósítása, koordinálása
- szerződésmódosítások előkészítése és nyomon követése
- adatok rögzítése és karbantartása nyilvántartási rendszereinkben
- kölcsönzött munkavállalók részére cafetéria teljes körű ügyintézése a nyilatkoztatástól a munkavállalókhoz való eljuttatásig
- payroll tevékenység támogatása, szoros együttműködés bérszámfejtőinkkel
- napi feladatok szervezése, nyomon követése, intézése, összesítése end to end felelősséggel
- személyes kapcsolattartás ügyfeleinkkel és kölcsönzött munkavállalóinkkal
- aktív közreműködés cégünk projektjeiben

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha:
- főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel, esetleg folyamatban van
- néhány évet eltöltöttél releváns munkaügyi asszisztensi vagy hasonló munkakörben
- önálló és csapat munkában is jó vagy
- jó kommunikációs készséged van és kimagasló információ átadási képességgel rendelkezel
- feltalálod magad a változó környezetben, vannak proaktív megoldási javaslataid és inspirál a probléma-megoldás
- képes vagy rendszerben látni a munkádat meghatározó szabályokat
- munkádat pontosan, precízen, ugyanakkor dinamizmussal végzed
- angol nyelvtudásod írásban és szóban is aktívan használod
- nagyfokú együttműködési készséggel rendelkezel, ügyfélközpontúság és rugalmasság jellemez

Előnyként értékeljük, ha:
- ismered a Nexon rendszert
- gépjárművet vezetsz
- rendelkezel bérügyi ismeretekkel is

Amit kínálunk / Offer

- komoly tapasztalatszerzés, szakmai fejlődés
- hosszú távú karrierlehetőség nemzetközi környezetben
- barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetés
- modern, igényes környezet

Kapcsolattartó / Applications

Jávorszki Judit