team leader – munkaerő-kölcsönzési üzletág in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
93580

Karrierváltásban gondolkozol? Szeretnél egy dinamikus, komplex és sohasem unalmas új munkát, ahol folyamatosan emberekkel lehetsz kapcsolatban, ügyfél és jelölt oldalon egyaránt?
Szereted a multinacionális cégek által nyújtott biztonságot, de egy kisebb, családiasabb vállalatot keresel, ahol kibontakozhat színes egyéniséged?
Szeretnél változatos, érdekes munkát végezni egy olyan helyen, ahol értékelnek és megbecsülnek?
Rendelkezel néhány év vezetői tapasztalattal?
A Randstad Hungary csapataiba folyamatosan keresünk új tehetségeket - lehet, hogy pont Téged!

Főbb feladataid lennének:

Vezetői feladatok:
- 5 fős tanácsadó csapat napi operatív feladatainak koordinálása
- dedikált tanácsadók mentorálása, fejlesztése, új tanácsadók tréningezése
- erőforrások optimalizálása a hatékony és eredményes működés céljából
- egyértelmű célok, prioritások meghatározása mind az egyének, mind a csapat számára
- kitűzött SLA/KPI célok elérésének biztosítása, eredmények rendszeres értékelése
- naprakész riportálás a vezető felé

Ügyfélkezelés:
- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, igényeik felmérése és optimális kielégítése
- magas színvonalú szolgáltatás biztosítása
- kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
- networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel

Toborzás, kiválasztás:
- jelöltek felkutatása, toborzása, a beérkező pályázatok kezelése (jellemzően fizikai területen)
- új hirdetési lehetőségek keresése és a jelöltadatbázis folyamatos építése

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:
- felsőfokú végzettség
- 2-3 év vezetői tapasztalat
- multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- minimum erős középfokú angol nyelvtudás
- ügyfélközpontú gondolkodás
- kiemelkedő kommunikációs és szervező készség
- energikus, terhelhető személyiség
- strukturált, precíz munkavégzés
- recruitment területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Amit nyújtani tudunk:
- a toborzás-kiválasztás piacvezető cége vagyunk Magyarországon; multinacionális, biztos háttérrel
- folyamatos fejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra, ha bizonyítod rátermettséged
- magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
- színes egyéniségek körülötted, nagyszerű csapat, kiváló vezetők

Kapcsolattartó / Applications

Magadra ismertél?
Győzz meg minket és oszd meg velünk, miért most jött el a váltás ideje, és miért lehet ez egy jó irányváltás a karrieredben!