it researcher in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
59761
phone
+48 609306703

Masz pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji IT ale chcesz mieć więcej odpowiedzialności i szanse na rozwój?

Dołącz do Randstad Professionals Technologies.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość premi co miesiąc
  • szkolenia wewnętrzne
  • dobrą lokalizację biura

zadania

  • aktywne wyszukiwanie kandydatów na różnodorne stanowiska w obszarze IT
  • odpowiedzialność za proces rekrutacyjny
  • współpraca z konsultantami oraz team leaderem
  • kontakt z klientem przy realizacji rekrutacji

oczekujemy

  • pierwszego doświadczenia w rekrutacjach IT ( min. praktyka/staż)
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • otwartości na rozwój w przyszłości w obszarze sprzedaży usług
  • samodzielności oraz otwartości na współpracę