konsultant ds. sprzedaży i realizacji projektów hr in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
56210
phone
+48 695771029

Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu, ale jednocześnie szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, pełnej wyzwań?

Jeśli interesuje Cię praca w obszarze sprzedaży usług, budowania relacji z klientami oraz branża HR - to stanowisko jest idealne dla Ciebie.

Dołącz do zespołu Randstad HR Consultancy i rozwijaj się jako:

konsultant ds. sprzedaży i realizacji projektów HR

oferujemy

  • ciekawą i zróżnicowana pracę
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • szkolenia z zakresu sprzedaży, usług HR oraz wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową, home – office i wiele innych benefitów

zadania

  • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów oraz zleceń - sprzedaż usług HR: ocena kompetencji (AC/DC), outplacement, Employer Branding, systemy wynagrodzeń stałych i premii, benefity, audyty personalne
  • realizacja tych usług we współpracy z zespołem lub/i samodzielnie
  • budowanie i rozwijanie relacji z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

oczekujemy

  • silnej motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
  • zainteresowania branżą HR
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego
  • czynnego prawa jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w profesjonalnej obsługi klienta - preferowane B2B