konsultant ds. sprzedaży i realizacji usług hr consultancy in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
61156
phone
+48 609306703

Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu, ale jednocześnie szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, pełnej wyzwań?

Szukasz możliwości dalszego rozwoju w firmie HR-owej numer 1 na świecie, by móc współpracować z kluczowymi graczami na rynku oraz mieć wpływ na dalszy rozwój usług firmy.

Dołącz do zespołu Randstad HR Consultancy i rozwijaj się jako konsultant ds. sprzedaży i realizacji projektów HR

oferujemy

  • ciekawą i zróżnicowana pracę
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału/inicjowania przedsięwzięć firmowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • szkolenia wewnętrzne z kompetencji miękkich
  • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową, home – office i wiele innych benefitów

zadania

  • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów oraz zleceń - sprzedaż usług HR: ocena kompetencji (AC/DC), outplacement, Employer Branding i pozostałe usługi HR Consultancy
  • realizacja tych usług we współpracy z zespołem lub/i samodzielnie
  • budowanie długofalowych i partnerskich relacji z klientami
  • doradzanie klientowi w zakresie podejmowania działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi korzystnych dla organizacji

oczekujemy

  • silnej motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży
  • wiedza specjalistyczna w obszarze HR, która pozwoli na samodzielną realizację projektów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości języka angielskiego