manager ds. obsługi klienta (kierownik ds. rekrutacji tymczasowych) in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52461

Chcesz pracować jednocześnie dla dwóch największych światowych korporacji, liderów w swoich branżach?

Myślałeś/aś o tym, aby wykorzystać swoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu, koordynacji dużych projektów, współpracy z klientami biznesowymi oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego?

Dołącz do Randstad na stanowisko:  Manager ds. obsługi klienta (Kierownik ds. rekrutacji tymczasowych)

oferujemy

  • zarządzanie współpracą z kluczowym klientem Randstad
  • poznanie wysokich standardów pracy jednej z największych firm na świecie przy jednoczesnym wsparciu i rozwoju jako manager Randstad
  • samochód służbowy, dofinansowanie nauki języka obcego, do studiów podyplomowych, opiekę zdrowotną, ubezpieczenie NW, kartę sportowo - rekreacyjną
  • szkolenia managerskie i rozwojowe

zadania

  • zarządzanie biurami (on-site) we Wrocławiu i Katowicach dla jednego z naszych kluczowych klientów
  • zarządzanie zespołem rekruterów oraz koordynatorów
  • planowanie działań w zakresie świadczenia usługi pracy tymczasowej i stałej
  • stały kontakt z klientem na wszystkich szczeblach organizacji (spotkania i raportowanie w języku angielskim)
  • nadzór nad realizacją kontraktu i założeń budżetowych
  • wsparcie klienta w prowadzeniu działań wizerunkowych i marketingowych

responsibilities

  • doświadczenia w zarządzaniu przynajmniej kilku osobowym zespołem (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu masowymi projektami rekrutacyjnymi w agencji pracy tymczasowej)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, (poziom biznesowy) zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny
  • zdolności analitycznych, doświadczenia w pracy w wymagającym, dynamicznym środowisku, zapału do pracy i dyspozycyjności
  • czynnego prawo jazdy kat. B