menedżer ds. zarządzania procesami in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56405
phone
+48 609306703

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy oraz zadowolenie klientów? Potrafisz efektywnie zarządzać, planować, analizować procesy? Dołącz do Randstad Polska i rozwijaj z nami kluczową usługę outsourcingu procesów dla klientów w całej Polsce.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bądź współpracy b2b
  • możliwość rozwoju u lidera w branży HR
  • samochód służbowy
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • świadczenia pozapłacowe

zadania

  • współpraca z kluczowymi klientami Randstad w ramach outsourcingu procesów ( m.in. branża produkcyjna, logistyczna, TSL)
  • planowanie procesów m.in. produkcyjnych, logistycznych u klienta
  • budowanie biznesowego modelu współpracy z klientem na podstawie kompleksowego audytu procesów
  • analiza ryzyk, raportowanie poaudytowe
  • prezentowanie proponowanych rozwiązań dla klienta
  • implementacja modelu operacyjnego oraz dalsze monitorowanie jego realizacji

oczekujemy

  • praktycznego doświadczenia w podobnym obszarze
  • doświadczenia w audycie i analizie procesów (preferowane procesów produkcyjnych)
  • umiejętność efektywnej współpracy z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym
  • mile widziane doświadczenie w obszarze analizy oraz planowania procesów produkcyjnych
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w zakresie budowania kosztorysów
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • mobilności i otwartości do podróży na terenie kraju