praktykant/ka randstad in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
61066
phone
+48 669901509

Posiadasz głowę pełną nowych pomysłów? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu w Krakowie do biura inhouse! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce.

oferujemy

·        BEZPŁATNĄ praktykę- jej długość zależy od Twojej dyspozycyjności

·        szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej (wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i opinie)

·        poznanie specyfiki pracy w HR

·        możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć

·        szeroki zakres obowiązków- u nas nauczysz się najwięcej: będziesz aktywnie uczestniczył/a w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych, poznasz narzędzie na których pracujemy w zakresie podstawowym i nabędziesz wiele przydatnych umiejętności

·        młody i energiczny Zespół,

·        opiekę wykwalifikowanych Konsultantów

zadania

  • praca z dokumentami, w tym weryfikacja i archiwizacja akt osobowych,
  • wspomaganie procesów rekrutacyjnych: umawianie kandydatów na spotkania, obsługa osób przychodzących, przygotowanie niezbędnych dokumentów, wspomaganie Konsultanta w spotkaniach rekrutacyjnych, przeprowadzanie testów manualnych z kandydatami,
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy
  • możliwość poznania pracy specjalisty ds. rekrutacji "od kuchni", jak i zobaczenia hali produkcyjnej klienta dla którego pracujemy.

oczekujemy

·        otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

·        chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności

·        dobrej organizacji pracy

·        zainteresowania branżą HR

·        gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk