praktykant/ka w dziale hr in bytom

job type
praca stała

location
bytom, śląskie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
job type
praca stała
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
56631
phone
+48 607407508

Chcesz zdobyć doświadczenie w branży HR? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zrealizować praktyki ze szkoły lub studiów? Masz wolne kilka godzin w tygodniu? To świetnie się składa! U nas możesz rozwinąć skrzydła! Czekamy na Ciebie w Randstad Bytom :) Zadzwoń lub wyślij sms o treści PRAKTYKI na nr 607 407 508!

oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze archiwizacji, prowadzenia teczek osobowych, nowoczesnych sposobów rekrutacji, pozyskiwania kandydatów,
  • płatny staż na umowie zlecenie w wymiarze ok. 20h tygodniowo,
  • zapoznanie się z podstawowymi zasadami RODO w obszarze obsługi kandydatów i pracowników,
  • elastyczne godziny pracy – to Ty decydujesz ile czasu możesz przeznaczyć,
  • możliwość zrealizowania praktyk,
  • referencje po ukończeniu praktyk.

zadania

  • pomoc w codziennych pracach administracyjnych biura,
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej,
  • pomoc w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne.

oczekujemy

  • chęci zdobywania wiedzy,
  • zaangażowania,
  • skrupulatności.