researcher it in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
59761
phone
+48 609306703

Masz pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji IT, ale szukasz dalszych możliwości rozwoju z większym zakresem odpowiedzialności, a docelowo myślisz o roli konsultanta?

Dołącz do Randstad Professionals Technologies.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość premii co miesiąc
  • szkolenia wewnętrzne
  • dobrą lokalizację biura
  • pracę w zespole

zadania

  • aktywne wyszukiwanie kandydatów na różnorodne stanowiska w obszarze IT
  • prowadzenie samodzielnych procesów rekrutacyjnych
  • współpraca z konsultantami oraz team leaderem
  • kontakt z klientem przy prowadzonej rekrutacji np. przy wysyłaniu rekomendacji

oczekujemy

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

  • masz już pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji IT i szukasz dalszych możliwości rozwoju w strukturach firmy rekrutacyjnej
  • masz komunikatywny poziom języka angielskiego i która rozmowa z kandydatem lub napisanie raportu nie będzie stanowiło dla Ciebie wyzwania
  • jesteś otwarty/a na rozwój także w obszarze sprzedaży usług w przyszłości i objęcia roli junior consultanta
  • lubisz zarówno samodzielną jak i zespołową pracę