specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży korporacyjnej in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58207
phone
+48 697 400 739

Interesuje Cię świat profesjonalnych rekrutacji? Dołącz do niego wraz z Randstad i zwiększ swoje doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów, zdobywaniu klientów i łączenia ich potrzeb.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • jasno określona ścieżka kariery i rozwoju w Randstad,
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, możliwość dofinansowania nauki języków obcych lub edukacji podyplomowej i inne),
  • narzędzia do pracy – laptop, telefon, system ATS, CRM,
  • zwiększenie doświadczenia w zakresie technik pozyskiwania kandydatów i prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz sprzedaży usług rekrutacyjnych,
  • wsparcie i współpracę ze specjalistami w branży,
  • realny wpływ na biznes klienta oparty na partnerskich zasadach,
  • samodzielność oraz udział w ciekawych projektach.

zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych w jednej ze specjalizacji: Sales & Marketing, IT lub Engineering & Supply Chain,
  • prezentacja dodatkowych usług Randstad,
  • budowanie długofalowych relacji zarówno z klientem, jak i kandydatem,
  • aktywne budowanie wizerunku Randstad na rynku pracy.

oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży i/lub rekrutacji
  • chęci i determinacji do rozwoju w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub wyższym
  • umiejętności budowania partnerskich relacji z klientami i kandydatami
  • proaktywnego podejścia, energii w działaniu.