specjalista ds. rekrutacji technicznych in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
60551
phone
+48 693503233

Cenisz sobie pracę z ludźmi i jesteś dobrze zorganizowany? Masz doświadczenie w rekrutacji specjalistów na stanowiska techniczne?

Jeśli tak to czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu Randstad!

oferujemy

  • możliwość pracy z każdego miasta w Polsce
  • rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system benefitów
  • program wdrożeniowy
  • dofinansowanie do studiów
  • szkolenia rozwojowe
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i indywidualnych rozwiązań
  • możliwość udziału w dodatkowych projektach wewnętrznych

zadania

  • rekrutacje na stanowiska techniczne dla klientów z Zachodniej Europy
  • pozyskiwanie kandydatów
  • kontakt z zagranicznymi biurami Randstad
  • utrzymywanie relacji z klientami z zagranicy

oczekujemy

  • doświadczenia w rekrutacjach technicznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności w działaniach
  • komunikatywności, dobrego nastawienia do nowych zadań
  • chęć rozwoju w strukturach naszej organizacji