stażysta/-tka w dziale rekrutacji (program stażowy) in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
60539
phone
+48 +48 697 700 393

Interesujesz się zagadnieniami HR, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz mieć wpływ na budowanie ścieżki zawodowej innych osób? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie płatny, półroczny staż, po którym masz szansę zostać z Nami na stałe. Zdobądź cenne doświadczenie zawodowe w wiodącej firmy rekrutacyjnej w Polsce i na świecie! Dzięki nam będziesz miał poczucie że twoja praca ma sens oraz przyczynisz się do kształtowania rynku pracy.

oferujemy

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich możliwości
  • dogodna lokalizacja biura
  • pakiet szkoleń wprowadzających i mentoring starszych kolegów z zespołu
  • możliwość pozostania w strukturach firmy po odbyciu stażu - mamy jasną ścieżkę awansów
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, bezpłatna nauka języka angielskiego na platformie online)
  • dedykowany Opiekun Wdrożenia, Twój Buddy od pierwszego dnia stażu, który pokaże i nauczy Cię zawodu Rekrutera
  • kompleksowe know-how pracy w międzynarodowej Agencji Rekrutacyjnej

zadania

Przychodząc do nas na staż będziesz miał/a okazję:

  • wykorzystywać różne narzędzia w celu wyszukania odpowiednich kandydatów
  • poszukiwać specjalistów z obszarów takich jak: finanse, sprzedaż i marketing, inżynieria, logistyka, administracja, zakupy, HR, IT, obsługa klienta i inne
  • nawiązywać kontakt z potencjalnymi kandydatami drogą mailową, telefonicznie oraz osobiście
  • prowadzić wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami
  • rekomendować kandydatów do dalszych etapów rekrutacji
  • zarządzać procesem rekrutacji
  • przygotowywać raporty o kandydatach w języku polskim oraz angielskim
  • identyfikować potencjalnych klientów
  • uczestniczyć w rozmowach handlowych z klientami
  • pracować na systemie ATS (baza kandydatów)

oczekujemy

Bądź ze sobą szczery i zastanów się czy:

  • nie potrzebujesz napisów, żeby śmiać się z żartów w anglojęzycznych sitcomach? (komunikatywna znajomość języka angielskiego jest u nas must have)
  • masz umiejętności szukania informacji, których pozazdrościliby Ci pracownicy wywiadu?
  • praca z klientem to dla Ciebie przyjemne doświadczenie, a nie przykry obowiązek?
  • jesteś w stanie poświęcić na pracę min. 30 godzin w tygodniu, żeby móc czerpać w pełni z Programu Stażowego?
  • łatwo nawiązujesz kontakty z innymi?
  • jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony do życia i pracy?
  • lubisz i potrafisz pracować samodzielnie? (ale bez obaw - nie rzucimy Cię na głęboką wodę!)

Jesteś zainteresowany obszarem HR i chcesz rozwijać się w tym zakresie?

Jesteś na tak? To nie możemy się Ciebie doczekać!