administrativní podpora s aj+pol, 27000-32000 kč/měsíc, brno

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Administrativa
reference number
t-1297

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost v Brně, hledáme pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA s využitím anglického a polského jazyka.

Tato nabídka je vhodná i pro absolventy.

Nástup ASAP.

Pracovní doba:

PO-PÁ

Náplň práce:

- zadávání dat do systému

- komunikace se zákazníky - primárně po e-mailu (řešení došlých ticketů)

- související administrativa

co vám nabídneme

- mzda 25000-30000 Kč/měsíc dle Vašich zkušeností

- výkonnostní bonus 2000 Kč

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- Multisport karta

- firemní akce

- práce v mezinárodní firmě

- příjemné moderní pracovní prostředí

- možnost naučit se novým věcem, získat zkušenosti z mezinárodního pracovního prostředí

co od vás očekáváme

- velmi dobrá znalost AJ+PL (budete komunikovat v obou jazycích)

- zájem o technologie (elektronika, IT atp)

- znalost práce na PC

- čistý trestní rejstřík

- vítáme předchozí zkušenosti v administrativě, ale nejsou podmínkou

jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.