asistent služeb zákazníkům magentomat in hradec králové

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Telekomunikace
reference number
t-421

Jste soutěživý/á, komunikativní? Máte obchodního ducha a umíte se správně vyjadřovat? Jste silně zaměřen/a na výsledky a motivuje Vás finanční bonus? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Temporary asistant – Magentomat

Pozice VHODNÁ pro VŠECHNY VĚKOVÉ kategorie !!!

Náplň:

• aktivní kontaktování stávajících zákazníků

• prodej nových produktů a služeb

• poskytování informací zákazníkům

• pravidelná aktualizace údajů a dat v systému

• sestavování nových řešení v rámci prodlužování stávajících smluv

Co od Vás očekáváme

• min SOU nebo SOŠ

• velmi dobré prodejní schopnosti a komunikační dovednosti

• uživatelská znalost práce na PC

• cílevědomost, profesionální vystupování,

• možnost práce PO-PÁ (směny od 8.00 do 19.30)

Co Vám nabízíme

• fixní mzda + bonusy na základě výkonu

• VYPLÁCENÍ BONUSŮ NA TÝDENNÍ BÁZI

• možnost práce PO-PÁ (směny od 8.00 do 19.30) – víkendy a svátky VOLNÉ

• stravenky v hodnotě 100 Kč

• služební telefon + zaměstnanecký tarif

• 5 týdnů dovolené + 2 dny osobního volna

• Cafeterie (příspěvek na sport, kulturu apod.)

• možnost karierního a finančního růstu

• práce v mladém kolektivu

• pracoviště: Hradec Králové