development manager in brno

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Stavebnictví a reality
reference number
4946

Chcete nabrat zkušenosti v developmentu v oblasti nemovitostí a realitních projektů? Poznat lokální real-estate trh? Máte vůli a chuť v této oblasti něco dokázat? Chcete pracovat ve společnosti, která dynamicky roste nejen na tuzemském trhu? Pak hledáme právě Vás!

Česká úspěšná společnost rodinného typu hledá silnou osobnost na pozici

PROJECT MANAGER JUNIOR

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • vyhledávání nových příležitostí a budování portfolia nemovitostí
  • analýza lokalit a nemovitostí
  • aktivní oslovování vlastníků nemovitostí a následné jednání o podmínkách
  • komunikace s dalšími odděleními a institucemi

Jaký má být Váš profil?

  • chuť získávat zkušenosti v developmentu v oblasti nemovitostí a realitních projektů
  • vzdělání ekonomického, stavebního nebo právního zaměření
  • schopnost práce pod tlakem a výborné analytické schopnosti
  • pro-aktivita a tah na branku
  • ochota cestovat v rámci ČR
  • řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné firmy s rodinnou atmosférou
  • atraktivní finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků
  • služební vůz k soukromým účelům + notebook + telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • vedení a mentoring zkušeným kolegou