inženýr kvality s aj, rychnov n/k 45 000 - 55 000 kč/měs. in rychnov nad kněžnou

location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
job category
Kvalita a kontrola jakosti
reference number
167

job description

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste technicky zdatný a pojmy FMEA, PPAP a APQP Vám nejsou cizí, navíc se domluvíte anglicky?

Chtěli byste své znalosti uplatnit ve francouzské výrobní automotive společnosti a preferujete menší pracovní kolektiv?

Dejte nám o sobě vědět.

Pro našeho významného klienta v lokalitě Rychnov nad Kněžnou hledáme uchazeče na pozici Inženýra kvality.

Co Vás čeká?

·        řešení neshod v oblasti kvality v automotive – customer quality

·        pravidelné meetingy a komunikace aktuální požadavků u zákazníka

·        spolupráce na uvedení nových produktů

·        pravidelný procesní controlling (Control plan Adherence)

·        zavádění preventivních opatření k minimalizaci vzniku neshod

·        dohled nad operátory výroby z hlediska dodržování standardů kvality

Co Vám můžeme nabídnout?

·        pracovní poměr na dobu neurčitou

·        práci v menším kolektivu

·        možnost uplatnění a rozšíření svých technických znalostí

·        mzdu 45 000 - 55 000 Kč/měs.

·        bonusový systém, odměny, dovolená navíc, stravenky

Co od Vás očekáváme?

·        zkušenosti z automotive na obdobné pozici min 2 roky

·        znalosti nástrojů kvality (FMEA, PPAP a APQP)

·        základní orientace v ISO/TS 16949, VDA 6.5 a VDA 6.3

·        řidičský průkaz sk. B a ochotu občas cestovat (Polsko, Slovensko)

·        znalost angličtiny na komunikativní úrovni

·        týmovost a zodpovědnost

Pro více informací mě, prosím, kontaktujte na tel 778 76 46 68 nebo na mailu: martina.tuckova@randstad.cz