inženýr kvality s aj in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
Strojírenství
reference number
181

job description

Popis pozice

Renomovaný výrobce vzduchových clon, větracích jednotek a široké škály vzduchotechnických výrobků hledá novou posilu na pozici: Inženýr kvality s AJ

Jak si Vás představujeme?

• VŠ, SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické výhodou)

• Praxe min. 1 rok na obdobné pozici (řízení kvality)

• Znalost norem souvisejících s QMS (ISO 9001)

• Znalost čtení technické dokumentace, zkušenosti s metrologií

• Znalost MS Office na uživatelské úrovni

• Znalost AJ na komunikativní úrovni

• Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a důslednost

• Řidičský průkaz skupiny B

Co u nás budete dělat?

• Spolupracovat na vytváření a udržování systému kvality

• Vytvářet kontrolní plánů, identifikovat slabá místa ve výrobě a vytvářet procesní opatření

• Spolupracovat na řešení zákaznických reklamací

• Realizovat interní audity (procesní, výrobkové, systémové)

• Komunikovat v rámci řízení kvality (interní a externí komunikace)

• Řešit interní neshody s výrobou

• Vytvářet příslušné reporty

• Zastřešovat oblast metrologie

• Spolupracovat na zavádění metod štíhlé výroby ( 5S standardizace, vizualizace, efektivita, snížení plýtvání….)

Co Vám za to nabízíme?

• Stabilní a perspektivní práci v mladém a motivovaném kolektivu

• Možnost rozšíření znalostí a dovedností v oboru vzduchotechniky

• Odborná školení

• Odpovídající finanční ohodnocení

• Stravenky, podíly ze zisku, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

• Práce na hlavní pracovní poměr

• Nástup možný ihned

• Místo výkonu práce: Pardubice-Staré Hradiště