mistr hutní výroby in břidličná

location
břidličná, moravskoslezský kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-2130

Hliník se odstěhoval do Humpolce? Ale kdepak... Je tady u našeho významného klienta! Jako největší producent obalových materiálů v naší krajině využívá náš klient hliník při zpracování každý den a momentálně hledají mistra hutní výroby!

náplň práce:

  • Spolupráce při řízení a organizaci výroby na daném výrobním středisku
  • Dosahování výrobních cílů v souladu s výrobním plánem
  • Odpovědnost za výsledky a dodržování plánovaných nákladů
  • Odpovědnost za dodržování technologických postupů a za kvalitu výroby
  • Řízení vhodných pracovních podmínek a dohled nad dodržováním BOZP
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků

co vám nabídneme

  • 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs)
  • Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
  • Nadstandardní příplatky za směnnost, za práci v noci a o víkendech
  • Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti (pracovní jubileum)
  • Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
  • Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
  • Permanentka - volné vstupy na bazén v Břidličné
  • Na vybraných pozicích poukaz na rekondiční týdenní pobyt (pro kolegy pracující u nás ve ztíženém
  • pracovním prostředí)
  • Roční odměny (bonusy) v závislosti na hospodářském výsledku

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
  • Zkušenosti a praxe v oblasti výroby (mistr, plánovač, logistik, apod.) jsou vítány
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, apod.) podmínkou, SAP výhodou
  • Aktivní přístup k řešení problémů, znalost LEAN metod výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu nárazově pracovat v nepřetržitém provozu

jak se přihlásit

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

V případě zájmu či dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: agata.lichovnikova@randstad.cz, nebo na telefonním čísle: 778 532 019

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.