nakládka, vykládka balíků, 120 + 12 kč/h, březhrad in hradec králové

job type
dočasný úvazek

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
t-590

job description

Chcete si přivydělat a nevadí Vám fyzická práce?

Hodila by se Vám „kačka“ navíc na Vánoce?

Nabízíme 120 Kč/hod + 12 Kč/hod příplatek za práci o víkendu a v noci

Dejte nám o sobě vědět.

Hledáme pracovníky do skladu logistické společnosti na nakládku a vykládku balíků v lokalitě Hradec Králové - Březhrad.

CO VÁS ČEKÁ?

•       manuální manipulace s balíky

•       vykládání a nakládání balíků na pásy

•       třídění balíků ve skladu dle místa určení

Co Vám nabídneme

•       možnost dlouhodobé spolupráce

•       možnost výběru směn

•       plánování směn týden dopředu

•       dohodu o pracovní činnosti

Co od vás očekáváme

•       fyzickou zdatnost, vhodné pro muže

•       ochotu pracovat v brzkých ranních směnách od pondělí do pátku:

•       od 3 hod do cca 10 hod nebo

•       od 5 hod do cca 9 hod nebo

•       od 5:30 hod do cca 8:30 hod

nebo:

•       od 18 hod - 23 hod (po - pá)

•       v neděli od 14 - 20 hod

•       pracovitost a spolehlivost

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.