operátorka kontroly kvality, 26 000 - 31 000 kč/měs. in rychnov nad kněžnou

location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
job category
Kvalita a kontrola jakosti
reference number
t-696

Hledáme kandidáty na pozici Operátor/ka kontroly kvality do výrobní automotive společnosti v Rychnově nad Kněžnou/Lipovce.

Nabízíme měsíční mzdu 26 000 – 31 000 Kč.

Dále dovolenou navíc, 100 Kč stravenky, příspěvek na dopravu, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou.

Dej nám o sobě vědět.

Nemáte zatím zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, ukážeme Vám výrobu a poté vše naučíme. Práce je svým charakterem vhodnější pro ženy. Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

• vstupní a výstupní kontrola nárazníků

• vizuální kontrola lakových vad

• vyleštění finálního výrobku

• práce v čistém prostředí

Co Vám nabídneme

• hrubou měsíční mzdu 26 000 – 31 000 Kč

• práci v menším kolektivu

• čisté pracovní prostředí

• bonusy, odměny, stravenky, příspěvek na dojíždění a další

Co od vás očekáváme

• dobrý zrak

• zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou

• ochotu pracovat na tři směny

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.