personalista/tka in bor

job type
dočasný úvazek

location
bor, plzeňský kraj
job category
Personalistika a HR
reference number
8493

Máte komunikativní anglický či německý jazyk? Hledáte startovní pozici v HR a komunikace s lidmi Vás baví? Chcete zažít kulturu známé, mezinárodní společnosti? V tom případě máme místo právě pro Vás!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • atraktivní platové ohodnocení
  • částečný či plný úvazek dle Vašich časových možností
  • získání přehledu v oblasti personalistiky
  • kompletní zaučení, nenecháme Vás na holičkách!
  • moderní prostředí a fajn kolegy

Koho hledáme?

  • zkušenost s administrativou bude velkou výhodou
  • komunikativní angličtinu nebo němčinu - pokud budete ovládat oba jazyky, bude to skvělé!
  • spolehlivost, flexibilitu a zodpovědnost
  • usměvavou osobu, která si dokáže poradit a zorganizovat si svoji práci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • spolupráce s HR Managerem a dalšími odděleními společnosti
  • reportování dle aktuálních potřeb
  • příprava vstupních a výstupních dokumentů pracovníků
  • nábor nových zaměstnanců
  • zadávání dat do interního systému

Zaujala Vás tato pozice?

Zašlete mi CV v AJ/NJ a českém jazyce na: barbora.fuchsova@randstad.cz

Nebo se jen tak informujte o podrobnostech! :)