pomocná síla ve stravování in kopřivnice

location
kopřivnice, moravskoslezský kraj
job category
Gastronomie a pohostinství
reference number
t-740

Hledáte práci a rádi byste pracovali v oblasti gastronomie? Máme ji pro vás v Kopřivnici, kde svým zaměstnancům vaří nejlépe ze všech zaměstnavatelů široko daleko. Právě hledáme uchazeče/ky do nadstandardní závodní kantýny prosazující moderní trendy zdravého stravování.

Co Vás čeká?

  • výpomoc v kuchyni
  • práce s automatickou myčkou nádobí

co vám nabídneme

  • mzdu 18 390 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a ve svátcích
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • dotovanou dopravu nebo vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až 1 125 Kč

co od vás očekáváme

  • toho kdo je ochotný pracovat ve směnném provozu
  • vlastníka zdravotního průkazu

jak se přihlásit

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko "Mám zájem". Chcete bližší informace ihned? Pak nám zavolejte na +420 778 764 663. Budeme se těšit.