project leader - product engineer in pardubice

location
pardubice, pardubický kraj
job category
IS/IT Konzultace
reference number
84

job description

Popis pozice

Naším klientem je japonská společnost, která se zabývá výrobou tlumičů do automobilů na celém světě.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řídí harmonogram zavádění nových produktů
  • Řídí procesy spojené se změnami designu
  • Účast na vývoji a návrhu výrobku
  • Komunikuje s mateřskou a se sesterskými společnostmi
  • Komunikuje se zákazníky (projektový lídři automobilek)
  • Spravuje produktové výkresy a jejich platnost
  • Řídí a spravuje materiálové soupisky (BOM) a jejich platnost

POŽADAVKY:

  • VŠ technického zaměření
  • Pokročilá AJ a ČJ podmínkou
  • Znalost španělštiny, němčiny výhodou
  • Praxe v oblasti řízení projektů v Automotive výhodou
  • Ochota cestovat
  • Schopnost číst v technické dokumentaci a výkresech podmínkou
  • Znalost MS Office podmínkou
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • Znalost AutoCAD výhodou
  • Komunikativní, zodpovědný

Co nabízíme?

·       nástup ihned nebo dohodou

·       příspěvek na dopravu a penzijko

·       parkování přímo u areálu firmy

·       5 týdnů dovolené po 1 roce

·       obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve firemní jídelně

·       firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení

·       odměna za doporučení nového zaměstnance

·       bonus: za extra směnu, za výkon, pololetní bonus, jubilejní bonus