projektový pracovník – product development in mladá boleslav

location
mladá boleslav, středočeský kraj
job category
Marketing
reference number
278

job description

Popis pozice

Projektový pracovník – Product Development

Pro našeho klienta, českého výrobce automobilů hledáme vhodného kandidáta na externí pozici: Projektový pracovník – Product Development do Mladé Boleslavi. Máte zkušenost s projektovým managementem? Jste komunikativní a to i v cizím jazyce? Pak hledáme právě Vás.

Co bude náplní Vaší práce?

Plánování portfolia Reklamních předmětů

Sledování a vyhodnocování aktivit konkurence a trendů v oboru Reklamních předmětů/Fashion/Lifestyle

Řízení projektů výběru Reklamních předmětů

Výběr produktů včetně art brandingu ve spolupráci s odbornými agenturami a externími dodavateli

Výběr a analýza dodavatelů, výběrová řízení a jejich vyhodnocování

Zadávání zakázek, sledování jejich postupu, kontrola kvality

Zajištění interní komunikace i komunikace s externími agenturami a dodavateli

Zajištění prezentace výrobků na mezinárodních akcích a jednáních (výstavy, konference)

Tvorba prezentací a analýz

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci

Dovolenou navíc, stravenky, sickdays

Mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Práci u naší největší automobilové společnosti

Místo výkonu práce Mladá Boleslav

Profil ideálního kandidáta

VŠ ekonomického směru ideálně se zaměřením na Prodej/Marketing nebo VŠ uměleckého směru

Zkušenost s projektovým managementem v mezinárodním prostředí (3-5 let praxe), ideálně automotive/móda/lifestyle

AJ na komunikativní úrovni, NJ a další jazyky výhodou

PC – MS Office, především PowerPoint (znalost grafických programů výhodou)

Organizační a komunikační dovednosti, koncepční myšlení

Iniciativa, práce v týmu

Dodržování time managementu

Časová flexibilita