referent nákupu - správa kmenových dat in ústí nad orlicí

location
ústí nad orlicí, pardubický kraj
job category
Nákup
reference number
210

job description

Popis pozice

Náš klient se zabývá výrobou a vývojem elektrických rozvaděčů na míru dle požadavků zákazníků, dále řídicích a mechatronických systémů a kabelových sestav. Od roku 2017 také vyrábí elektrické, mechatronické, pneumatické a hydraulické systémy.

V tuto chvíli rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici:

Referent nákupu specialista - správa kmenových dat

Co vás čeká?

·       zakládání a správa kmenových dat materiálů na základě požadavků

·       udržování návodů pro zakládání kmenových dat a jejich další rozvoj

·       koordinace nákupčích v rámci nabídkové řízení u dodavatelů

·       shromažďování a kontrola obdržených nabídek a jejich předaní na kalkulanta

·       spolupráce při vyhledání alternativních materiálů vůči požadavku zákazníka

·       zpracování analýz z oblasti kmenových dat

·       podpora nákupu a projektových vedoucích

·       podpora projektů v oblasti SAP, vývoj a zdokonalování funkcí

Co očekáváme od kandidátů?

·       SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru

·       min. 3 roky praxe v operativním nákupu, projektovém oddělení nebo jiném technicky zaměřeném oddělení u zahraniční firmy

·       NJ nebo AJ minimálně na úrovni A2 nebo B1

·       dobrá znalost systému SAP podmínkou

·       znalost Windows Office - Excel na středně pokročilé úrovni

·       analytické myšlení, samostatnost, systematičnost a pečlivost

Co Vám nabízíme?

·       stabilní zázemí rostoucí společnosti

·       odborné vzdělávání (školení, jazykové kurzy, apod.)

·       dotované závodní stravování (zaměstnanec platí 20,- Kč)

·       příspěvek na penzijní připojištění

·       zvýhodněné firemní telefonní tarify

·       volnočasové poukázky

·       odměna při pracovním výročí

·       roční bonus

·       odměna za „zdravost“ – 800 Kč

·       práci v jednosměnném provozu