seřizovač - s velkým příspěvkem na ubytování in hlinsko

location
hlinsko, pardubický kraj
job category
Výroba a průmysl
reference number
t-559

Hledáme šikovné kolegy na pozici SEŘIZOVAČ, pro firmu působící v Hlinsku.

Náš klient je hrdý na své výrobky prvotřídní kvality. O kvalitě výrobků svědčí získání deseti ocenění národní značky pro domácí potraviny.

Náplň práce:

  • údržba a servisy strojů a zařízení

Co Vám nabídneme

  • možnost ubytování
  • hlavní pracovní poměr v kmeni firmy
  • nástupní mzda 23 000 Kč (po zapracování 30 000 Kč)
  • variabilní složka za odvedenou práci
  • dotované stravování (25 Kč oběd)
  • dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • levnější volání

Co od vás očekáváme

  • SOU (ve strojním nebo elektro oboru)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.