skladník - ranní směna, 22 000 – 27 000kč/měs. in hradec králové

location
hradec králové, královéhradecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
t-688

Máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíků a hledáte zaměstnání na ranní směnu v Hradci Králové? Jste samostatný a spolehlivý?

Dejte nám o sobě vědět!

Pro našeho klienta – společnost, která se zabývá výkupem a prodejem obalového materiálu, hledáme kandidáta na pozici samostatného skladníka.

Nabízíme mzdu 22 000 kč – 27 000 Kč/měsíčně.

Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

·        příjem zboží a příprava expedice

·        třídění, lisování, uskladnění zboží

·        řízení VZV a řízení automobilu (příležitostně)

·        zaměstnání na jednu směnu od 7:30/8:00 – 16:00/16:30 hod

Co Vám nabídneme

·        fixní měsíční ohodnocení ve výši 22 000 Kč + 5 000 Kč os. ohodnocení

·        stabilní pracovní místo pro spolehlivého zaměstnance

·        příjemný menší kolektiv, který funguje jako jeden tým

·        jednosměnný provoz

·        dobrou dopravní dostupnost z centra města

·        stravenky

Co od vás očekáváme

·        minimálně středoškolské vzdělání (SOU, SŠ)

·        zkušenosti s řízením VZV, propadlý průkaz nevadí

·        řidičský průkaz sk B, aktivní řidič

·        zodpovědnost, spolehlivost

·        schopnost pracovat samostatně

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.