skladník - řidič vzv in rychnov nad kněžnou

location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
135

job description

Popis pozice

Umíte řídit vysokozdvižní vozík? Nevadí Vám práce na směny? Hledáte zaměstnání v okolí Rychnova nad Kněžnou?

 Ocenili byste dovolenou navíc, prémie, dotované stravování a další bonusy? Dejte nám o sobě vědět.  Pro našeho klienta působící v oblasti automotive hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladníka – řidiče VZV.

Navíc možnost zasílání týdenních záloh.

Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

·        řízení vysokozdvižného vozíku

·        příprava materiálu pro zásobování výroby

·        transport a zaskladnění/vyskladnění výrobků a materiálu

·        čipování, práce se čtečkou

·        směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Co Vám nabízíme:

·        5 týdnů dovolené

·        dotované stravování

·        základní hrubou mzdu 20 300 Kč/měs.

·        navyšování základní mzdy o 1000 Kč po 6. a 12. měsíci

·        bonusy za 100% docházku – 1250 Kč

·        osobní ohodnocení – do 2500 Kč

·        další příplatky dle Zákoníku práce

Co od Vás očekáváme:

·        praxe na podobné pozici

·        průkaz a zkušenosti s VZV

·        pracovitost a spolehlivost

·        odolnost vůči stresu

·        chuť do práce

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel: 778 76 46 68 nebo na mailu: martina.tuckova@randstad.cz