team leader accounts payable in brno

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Ekonomika a podnikové finance
reference number
9258

Máte zkušenosti s účetnictvím? Baví Vás práce v mezinárodním prostředí? Náš klient hledá nového kolegu do týmu jako pravou ruku AP manažera. Tato firma může nabídnout příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, příspěvky na jazykové a profesionální kurzy, flexibilní pracovní dobu a spousta dalších benefitů.

Náplň práce:

  • kontrola a koordinace každodenních aktivit AP týmu
  • dohled nad týmem včetně náboru, školení a hodnocení
  • podpora AP manažera na různých projektech a souvisejících procesech
  • spolupráce na týdenní a měsíční přípravě reportů
  • spolupráce s účetním týmem a kolegy z oddělení
  • koordinace a spolupráce na aktivitách spojené s měsíční uzávěrkou
  • kontrola pohybů na účtech

Koho hledáme:

  • máte dobré znalosti v oblasti účetnictví
  • zkušenost z mezinárodního prostředí, SSC výhodou
  • znalost AJ na pokročilé úrovni
  • Microsoft Office znáte na jedničku
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou

Co Vám nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení plus bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • flexipass vouchery nebo multisport karta zdarma
  • příspěvek na jazykové a jiné kurzy, ACCA kurzy
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • přátelské a moderní pracovní prostředí blízko centra

V případě zájmu, kontaktujte Lenku Skalickou, lenka.skalicka@randstad.cz, +420 778 531 255.