teamleader logistického oddělení in okříšky

location
okříšky, kraj vysočina
job category
Doprava, logistika a zásobování
reference number
6578

Chcete vést tým lidí a komunikovat s významnými klienty? Máte zkušenosti v logistice a chcete využívat anglický jazyk na denní bázi? Pokud ANO, čtěte dál!

Co vám nabídneme?

Perspektivní práci v prosperující firmě

13., 14. a 15. plat

6 týdnu dovolené

Flexibilní pracovní doba

Příjemné pracovní prostředí

Závodní stravování

Program pro rozvoj zaměstnanců

12 000 Kč na jazykové vzdělání

Finanční bonus za doporučení kandidátů

Příspěvek na zdravotní pojištění a penzijní připojištění

Slevy na společenské a sportovní akce, příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Jaká bude hlavní náplň práce?

Vedení menšího týmu lidí zaměřený na prodej – podpora v oblasti SAP

Objednávání dopravy, její koordinace, realizace vývozů vč. vystavení výdejek a faktur

Komunikace napříč firmou, se zákazníky, s dopravci, se sklady a oddělením plánování

Vyřizování logistických reklamací a práce s portály zákazníků

Spolupráce s oddělením projektů a logistiky

Optimalizace zásob

Co požadujeme?

SŠ/VŠ vzdělání, technický či ekonomický směr je výhodou

Aktivní znalost anglického jazyka (min. C1), německý jazyk výhodou

Praxe z plánování/logistiky je velké plus

Zkušenost s vedením menšího týmu

Znalost SAP systému výhodou

Dobré organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost týmové práce

MS Office, řidičský průkaz sk. B