technicko obchodní manažer od 50 000 kč - rychnov nad kněžnou

location
rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj
job category
Technika a vývoj
reference number
t-653

Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Rád získáváte a vedete projekty, komunikujete se zákazníky a máte ekonomické povědomí? Poohlížíte se aktuálně po nové pracovní příležitost?

Dejte nám o sobě vědět.

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu s technickým vzděláním s přesahem do obchodně ekonomické oblasti.

Co Vás čeká?

·        analýza trhů

·        tvorba strategií k získávání nových projektů

·        akvizice zákazníka spojená s vyjednáváním za účelem profitability projektů

·        vedení projektového týmu

·        realizace projektových plánů

·        tvorba reportů, účast na auditech

·        řešení problémů a tvorba návrhů nápravných opatření

·        optimalizace rozpočtů za účelem zvýšení ziskovosti

Co Vám nabídneme

·        různorodou technicky obchodní pracovní příležitost

·        uplatnění a rozvoj manažerských dovedností

·        mezinárodní automotive prostředí

·        plat od 50 000 Kč/měs. v závislosti na zkušenostech

·        13. a 14. plat

·        5 týdnů dovolené

·        možnost cestovat

Co od vás očekáváme

·        praxi na obdobné pozici min 2 roky

·        vysokoškolské technické vzdělání

·        znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min B2)

·        ochotu cestovat

Jak se přihlásit

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Přiložte své CV v českém i anglickém jazyce.  Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.