účetní - jaroměř

location
jaroměř, královéhradecký kraj
job category
Ekonomika a podnikové finance
reference number
t-577

Sháníme šikovnou kolegyňku, která hledá uplatnění ve mzdovém a finančním účetnictví.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za oblast finančního a mzdového účetnictví
  • zpracování cca 22 mezd měsíčně
  • spolupráce s účetní společností (dodavatel software)
  • zodpovědnost za správu objektů
  • realizace pronájmů objektů
  • zpracování podkladů v podvojném účetnictví

Co Vám nabídneme

  • mzda dle zkušeností a praxe od 25.000,- CZK
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost využití firemního ubytování 2+KK v České Skalici
  • příjemné a dobře zařízené pracovní prostředí
  • možnost osobního rozvoje
  • jednosměnný provoz od Po do Pá

Co od vás očekáváme

  • ÚSO ekonomického směru
  • praxe minimálně jeden rok
  • PC znalosti (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.