údržbář 35 000 kč in libčice nad vltavou

location
libčice nad vltavou, středočeský kraj
job category
Technika a vývoj
reference number
t-762

Společnost EPOLI vyrábí a prodává polyetylénové pěny, stavební izolace a mnoho dalších produktů. Společnost se nachází v krásné a klidné lokalitě v Libčicích nad Vltavou. Chceme posílit náš stabilní tým, a proto hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Pracovníka výroby. Dostanete se k nám z centra Prahy do 30 min.

Náplň práce:

  • Provádění preventivních a nápravných úloh údržby
  • Pomáhat při řádné údržbě areálu společnosti
  • Opravy strojů a zařízení
  • Snižování výskytu poruch

co vám nabídneme

  •  Kvalitní zaškolení přímo na pracovišti
  •  Práci na hlavní pracovní poměr v 1-směnném provozu (08:00-16:30)
  • Stabilní pracovní místo
  • Mzda 35 000 Kč / měsíc (nastavitelný dle zkušeností)
  • Obědy na pracovišti zdarma
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Čtvrtletní bonusy
  •  Moderní a čisté pracoviště s přátelským kolektivem

co od vás očekáváme

  • Relevantní technické vzdělání (vysoká škola nebo průmyslová škola)
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Znalost IT
  • Samostatnost
  • Flexibilita
  • Pozitivní přístup k práci
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou

jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.