výpomoc ve výrobě, 95 kč/hod, brno

job type
dočasný úvazek

location
brno, jihomoravský kraj
job category
Řemeslné a manuální práce
reference number
t-512

job description

Hledáme šikovné brigádníky na výpomoc do výroby.

Jedná se o jednoduchou manuální práci vhodnou jak pro muže, tak pro ženy.

Nechcete na brigádu chodit sami? Klidně s sebou vezměte kamarády, spolužáky a příbuzné a pracujte spolu – práce vás bude více bavit. Volných míst máme opravdu dost :-)

Místo výkonu práce: Brno

PRACOVNÍ DOBA:

06:30-18:30

Volba směn je čistě na Vás, záleží na Vašich časových možnostech (min. však 2 směny v týdnu).

NÁPLŇ PRÁCE:

- jednoduchá montáž

- doplňování materiálu a komponentů

Co Vám nabídneme

- mzda 95 Kč/hod

- příjemný a přátelský pracovní kolektiv

- moderní pracovní prostředí

Co od vás očekáváme

- zájem o dlouhodobou spolupráci

- zkušenosti ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou

- věk nad 18 let

- NÁSTUP IHNED

Jak se přihlásit

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.