pracownik magazynu spożywczego - niemcy in balingen

job type
praca tymczasowa
salary
€ 10 za godzinę

location
balingen, baden-württemberg
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
56919
phone
+48 224544400

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Niemiec!

Czekamy na Ciebie z super ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Niemczech:Tempo-Team
  • odpłatne (250 Euro/ miesiąc) zakwaterowanie – warunki -standard niemiecki
  • wynagrodzenie 11 euro brutto/ godzina
  • premia za wydajność, dodatki za pracę w nocy i święta
  • możliwość przejścia bezpośrednio na umowę do klienta
  • profesjonalne podejście i wsparcie na miejscu
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o taryfę BAP wraz ze wszystkimi świadczeniami

zadania

  • kompletowanie zamówień do marketów
  • komisjonowanie produktów na magazynie spożywczym
  • rozwożenie towarów
  • obsługa urządzeń pakujących

oczekujemy

  • znajomość cyfr po niemiecku od 1 do 9 - praca w systemie Pick-by-Voice
  • doświadczenie w komisjonowaniu produktów na magazynie
  • silnej motywacji do pracy
  • prawo jazdy wraz z doświadczeniem – mile widziane
  • własne auto - mile widziane
  • niewymagany język niemiecki