tischler/ monteur (m/w/d) in berlin

job type
festanstellung

location
berlin
job category
Sonstige
working hours
40
experience
Mit Berufserfahrung
reference number
1085345529
phone
+49 30 97980512

Dla renomowanej firmy w dzielnicy Berlina Pankow poszukujemy zmotywowanych pracownikow gotowych podjac prace na caly etat na stanowisko montera pojazdow szynowych (k/m) za 14,00€ - 16,70€ brutto/h w zaleznosci od doswiadczenia.

Ihre Aufgaben

Zakres obowiazkow:

  • montaz, instalacja zgodnie z otrzymana dokumentacja techniczna
  • montaz podzespolow i wyposazenia pojazdow szynowych
  • laczenie modulow na podstawie schematu polaczen
  • prace montersko - stolarskie przy wyposazaniu wagonow

Unsere Anforderungen

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
  • elastycznosc i dyspozycyjnosc (praca na dwie zmiany, takze w soboty)
  • otwartosc na nowe wyzwania
  • umiejetnosc pracy samodzielnej oraz zespolowej
  • umiejetnosci techniczne
  • wyksztalcenie o profilu mechanicznym lub doswiadczenie w pracy stolarza, mechanika lub elektromontera na podobnym stanowisku

Das dürfen Sie erwarten

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zaleznosci od kwalifikacji 14,00€- 17,50€ brutto/h w oparciu o niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony
  • dieta 30€ na dzien
  • dodatek do paliwa
  • swiadczenia socjalne oraz gratyfikacje bozonarodzeniowe i urlopowe
  • wsparcie zwiazkow zawodowych oraz zespolu Randstad
  • wysokiej jakosci odziez ochronna

Zainteresowanych prosimy o przesylanie aplikacji w jezyku niemieckim na adres nl-1534@randstad.de

Nie pokrywamy kosztow procesu rekrutacyjnego oraz dojazdu, wszystkich kandydatow prosimy o wyrozumialosc.

skills

Montagetätigkeit, Innenausbau (Holz), Montage (Möbel, Küchen, Raumausstattung, Messebau), Flexibilität, Teamfähigkeit, Lernbereitschaft, Zuverlässigkeit, Selbstständige Arbeitsweise