adózási specialista in Budapest

posted:
location
Budapest, Budapest
job type
Permanent
reference number
93013

A világ egyik vezető építőipari vállalatához keresünk adózási specialistát, akinek elsődleges feladata a napi szintű könyvelés, az adózás adminisztratív támogatása és a folyamatokban való részvétel.

-bejövő számlák ellenőrzése a törvényi szabályoknak és a belső szabályzatoknak megfelelően
-kapcsolattartás a szállítókkal és az üzleti szolgáltató központtal
-felettes munkájának segítése számviteli és adózási riportokkal és adatokkal
-statisztikai riportok készítése
-auditok és adóellenőrzések esetén dokumentumok előkészítése
-egyéb adminisztratív feladatok elvégzése a fentiekben felsorolt feladatokkal kapcsolatosan

Elvárások / Requirements

-2-3 év releváns számviteli és adózási munkatapasztalat a vállalkozói területről
-MS Office (Word, Excel, Power Point) felhasználói szintű ismerete
-SAP ismerete
-pontos munkavégzés
-eredményorientáltság
-csapatmunka

Amit kínálunk / Offer

-fiatalos, barátságos munkakörnyezet
-hosszú távú munkalehetőség
-versenyképes kompenzációs csomag
-egészséges munka-magánélet egyensúly

Kapcsolattartó / Applications

Nóra Zsoldos
nora.zsoldos@randstad.hu