alkalmazás üzemeltető in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / Telekom
job type
permanent
reference number
96461

Megbízónk egyike a legnagyobb magyarországi IT szolgáltató vállalatoknak. Újonnan felépülő csapatukba keresünk Alkalmazás üzemeltető kollégákat.

- Magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése
- Rendszerek monitorozása és hibák észlelése esetén a szükséges elhárítás megkezdése
- Beérkező hibajegyek/problémák diagnózisa, kategorizálása, priorizálása
- A szerződésben foglalt szolgáltatási szint monitorozása és betartása
- Együttműködés a külső szolgáltatókkal, fejlesztői csapatokkal és további területekkel

Elvárások / Requirements

- 12 órás műszakos munkarend vállalása
- Unix és Linux operációs rendszerek ismerete
- min. 1 év tapasztalat alkalmazás üzemeltetés területén
- Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete mind szóban, mind pedig írásban
- Kiváló kommunikációs-, problémafelismerő- és megoldó képességek

Előny:
- német nyelvtudás
- hálózati ismeretek és/vagy adatbáziskezelő ismerete

Amit kínálunk / Offer

- hosszú távú, stabil lehetőség, előre megtervezett karrier úttal
- multinacionális munkakörnyezet, versenyképes fizetéssel
- átlagon felüli, béren kívüli juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Alex Gyenis
alex.gyenis@randstad.hu