beszállítófejlesztő mérnök in Eger

posted:
location
Eger, Heves
job type
Permanent
reference number
91369

Ha érdekelnek az innovatív és egyedi megoldások a sebességváltó gyártás területén és van tapasztalatod a beszerzésben vagy a beszállítókkal való együttműködésben, akkor jelentkezz az alábbi beszállítófejlesztő mérnök pozícióra.

- Felelős az érintett beszállítók minőségi teljesítményeiért, valamint a költségekért és a szállítási képességért
- Koordinálja a belső és a beszállítói reklamációk feldolgozását, azonosítja a hiányosságokat, cselekvési tervet készít a fenntartható fejlesztésre és végrehajtás nyomon követésére
- A beszállítói minőség és szállítási pontosság javítása érdekében beszállító fejlesztési projekteket indít és hajt végre
- Újdonság projektek esetében APQP projektek indítása és levezetése a szériaszállítások minőségének biztosítása érdekében
- Jóváhagyó és megelőző auditokat végez a beszállítóknál

Elvárások / Requirements

- Műszaki/mérnöki diploma
- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat (minőségirányítás, gyártás, logisztika, műszaki beszerzés, termeléstervező)
- APQP, FMEA, Six Sigma, folyamatelemzésben szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználó szintű MS Office ismeret
- Magas szintű kommunikációs, tárgyalástechnikai és szervező képesség
- Utazásra való hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Kiváló munkakörnyezet
- Fejlett multinacionális környezet

Kapcsolattartó / Applications

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu