beszerző német nyelvtudással in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logisztika / beszerzés
job type
permanent
reference number
93332

Szeretnél egy nagyszerű, megbízható, nemzetközi csapat tagja lenni?
Ha Te vagy a megfelelő ember, várjuk a jelentkezésed!

- beszerzési igénymegadások támogatása
- beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása
- alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása
- ártárgyalások lefolytatása, az optimális ár és az elvárt minőség elérése
- szakmai értékelők (belső ügyfelek) munkájának koordinálása, vezetői összefoglaló készítése, és előterjesztése a felsővezetők, döntéshozók számára
- szerződések megkötése, módosítása, illetve szükség esetén felmondása
- szállítói teljesítések ellenőrzése, értékelése, szerződéses feltételek érvényre juttatása
- kapcsolatépítés a stratégiai partnerekkel, szállítókkal és belső ügyfelekkel

Elvárások / Requirements

- erős angol és német nyelvtudás
- felsőfokú végzettség
- multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- proaktív személyiség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- nemzetközi munkakörnyezet
- fejlődési lehetőségek
- jó csapatszellem

Kapcsolattartó / Applications

Horváth Nikolett
nikolett.horvath@randstad.hu