biotechnológiai osztályvezető in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
gyógyszeripar / egészségügy
job type
permanent
reference number
133628

Partnerünk több mint száz éve a magyar gazdaság meghatározó szereplője. Egy külföldön már 10 éves múlttal rendelkező, de Magyarországon két éve elindított új, innovációra épülő üzletágának csapatába, biotechnológiai részlegre Osztályvezetőt keresünk.

-teljes körű felelősségvállalás a már folyamatban levő PMO projektekért
-a csapat vezetése (5 fő), motiválása, munkájuk koordinálása
-dedikált projektek, feladatok közvetlen irányítása
-a projektek megvalósításánál a best practise szemlélet alkalmazása, a meghatározott határidők, költségek, minőség
biztosítása
-projektek monitorozása, jelentés készítése a portfólió státuszáról, vállalt határidők betartatása

Elvárások / Requirements

-természettudományos (vagy gazdasági) végzettség
-legalább 10 év tapasztalat gyógyszeriparban, biotechnológiai területen, vezetői szinten
-aktív, felsőfokú angol nyelvtudás
-MS Office magabiztos használata (Excel, PowerPoint)
-kiváló projekt menedzsment jártasság és problémamegoldó készség, hatékony időgazdálkodás, jó,
részletérzékenység
-hatékony együttműködőképesség, kiegyensúlyozott személyiség, felelősségvállalás

Amit kínálunk / Offer

-hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
-kihívást jelentő feladatok
-versenyképes bérezés és juttatási csomag
-rugalmas munkaidő
-Medicover egészségbiztosítási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Gurály