c# szoftverfejlesztő mérnök in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telekom
job type
permanent
reference number
142284

Dinamikusan fejlődő vezetékes, rádió frekvenciás és műholdas alapokon nyújtott távközlés területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk új szoftverfejlesztő mérnök kollégát.

Elvárások / Requirements

A szoftverfejlesztői csapat feladata, különböző forrásból származó képi adatok elemzése, tartalomfüggő vezérlések megvalósítása, a cég beszállítói és partnerei által biztosított hardverelemek és részegységek (pl.: kamerák és egyéb képi adatgyűjtő egységek, valamint az ezeket mozgató mechanikák vezérlése, stb.) rendszerbe integrálása, vezérlése, adatainak feldolgozása.

Feladatok
• 6-8 fős agilis fejlesztői csapatban való részvétel;
• Részvétel a fejlesztés minden szakaszában;
• Specifikációk előkészítése, implementálása és dokumentálása;
• Felhasználói dokumentumok és riportok készítésének támogatása;
• Részvétel nemzetközi projektekben;

Elvárások:
• Rendelkezik BSc / MSc diplomával, Villamosmérnök vagy Mérnökinformatika területen;
• C# és .NET keretrendszerben már végigvitt sikeres projekt;
• Windows operációs rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat;
• Objektumorientált programozási paradigma, UML ismerete;
• TCP/IP, vezeték nélküli és más adatátviteli formák szakmai ismerete;
• Dinamikus, kreativitás, gyors problémamegoldó képesség;
• Megbízhatóság és pontosság;
• Jó dokumentálási készség;
• Önálló- és csapatmunkára termettség;
• Rendszertartó és precíz munkavégzés;
• Kommunikációképes angol nyelv írásban és olvasásban egyaránt;

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk
• Vezető high-end technológiák alkalmazása, kihívást jelentő érdekes, változatos feladatok;
• Szép kártya juttatás;
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben;
• Angol nyelv napi szintű használata;
• Dinamikus, összetartó csapat;
• Kiemelkedő munkakörülmények, központi helyen fekvő iroda;
• Versenyképes jövedelem;
• Betanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett;

Kapcsolattartó / Applications

Mátay Gábor
+36 30 300 5988
gabor.matay@randstad.hu