cnc gépkezelő in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
fizikai munka
job type
permanent
reference number
88664

Német tulajdonú, nemzetközileg elismert partnercégünk számára keresünk CNC gépkezelő kollégákat azonnali kezdéssel.
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

- Egyedi és széria alkatrészek legyártása műszaki rajz alapján CNC vezérlésű esztergagépeken
- Rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
- Napi karbantartási feladatok (olajozás, hűtőfolyadék pótlása), az időszakos karbantartási feladatok figyelemmel kísérése

Elvárások / Requirements

- Releváns középfokú OKJ-s végzettség (CNC gépkezelő képesítés)
- Mérésekben szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer, menetkaliber)
- CNC gépkezelésben szerzett gyakorlat
- Képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
- 3 műszakos 8 órás műszakrend vállalása (H-P)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapbér és 40-50%-os műszakpótlék
- Br. 30.200 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Teljesítmény alapú prémium az első munkanaptól
- Szakmai és karrier előrelépési lehetőségek, továbbképzési lehetőségek
- Modern és tiszta munkakörnyezet
- Kiváló közösség, vállalati szabadidő programok
- Ingyenes céges buszjárat az Árpád hídi metrómegállótól minden műszakban

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Kapcsolattartó / Applications

Izsák Viktor
06 30 883 7466
viktor.izsak@randstad.hu